Overslaan en naar de inhoud gaan

vzw 'de Rand'

Cultuuraanbod Druivenstreek vanaf nu verkrijgbaar!

02/06/26

Een paar dagen geleden viel de gloednieuwe cultuurbrochure in de brievenbus. Je ontdekt er het volledig overzicht van voorstellingen voor het cultuurseizoen 2026-2027.
Wie de brochure niet in zijn brievenbus ontvangt, kan terecht in alle cultuurhuizen van de Druivenstreek om een exemplaar te halen. Ze zijn gratis en liggen vanaf woensdag 3/06 om 9 uur op de rekken.

Wil je niet wachten? Dan kan je de brochure hier ook online bekijken.

De ticketverkoop start op donderdag 11/06 om 10u.

Cultuur brochure Druivenstreek 26 27
©GC de Kam

Meer nieuws

  • Michel Vandevelde van Natagora

    03/09/26

    Velen kennen Michel Vandevelde als vrijwilliger bij het Repair Café of van activiteiten voor senioren. Maar hij is ook al jaren vrijwilliger bij Natagora, de natuurvereniging die zich inzet voor het behoud van de biodiversiteit in Wallonië en Brussel.

  • Kasteel de Burbure

    03/09/26

    De weg naar het kasteel de Burbure werd zo ontworpen dat het zijn schoonheid stapsgewijs onthult. Dat en veel meer leerden we uit ons gesprek met Aileen Hoffman de Burbure, de vrouw die zich achter de schermen inzet om dit domein en de natuur een duurzame toekomst te bieden.

  • Van Wezembeek-Oppem naar het Verre Oosten

    02/09/26

    We draaien het perspectief eens om: van België naar het buitenland. Peter Cammaerts en zijn gezin hebben al een hele weg afgelegd. In 2016 verhuisde hij met zijn gezin vanuit Wezembeek-Oppem naar Lille, Yokohama en uiteindelijk Seoul. Daar woont het vijftal ondertussen drie jaar.