submenu

verenigingen - Sport

EEN NIEUWE SPORTCLUB STARTEN?

Heb je een sport waarin je uitblinkt of die je gewoon héél graag uitoefent? Is je passie doorheen de jaren alleen maar groter geworden en wil je graag een eigen sportvereniging oprichten? Een leuk avontuur! Maar hoe begin je eraan? Welke stappen moet je ondernemen? Welk startbudget heb je nodig en waar vind je dat? Wij kunnen je helpen.

Lees hier het reglement voor startende sportclubs, vul het aanvraagformulier in en neem contact op. We helpen je niet alleen financieel een stukje verder, maar zetten ook samen de belangrijkste stappen.

Vragen? anne.decuypere@derand.be – 02/731 43 31

SPORTBELEIDSPLAN 2020-2025

Sportbeleidsplan 2020-2025

Bestuur sportraad Wezembeek-Oppem

VOORZITTER

SECRETARIS

Vincent Widdershoven
Berkenhof 9
1970 Wezembeek-Oppem
02-7821382
vincent.widdershoven@gmail.com
Dirk Van Sever
Zilvervoslaan 12
1970 Wezembeek-Oppem

Aangesloten verenigingen

Aerobics
Anne Wesel
H. Neefsstraat 2
1970 Wezembeek-Oppem
02 731 87 81
http://www.aerobic-wo.be/

BIBC
Dirk Desmet
dirk.desmet@toyotabelgium.net
http://brusselsbadminton.com/

Fit & Gezond Dames
Anita Melis
Viooltjeslaan 30
1970 Wezembeek-Oppem
02 731 83 30
melisanita@hotmail.com

Fit & Gezond Heren
Luc Van Haelen
Beekstraat 42
1970 Wezembeek-Oppem
02 782 03 27
fit.en.gezond.heren@wezembeek-oppem.info

OKRA Sport
Maria Jacobs
Astridlaan 23 bus 53
1970 Wezembeek-Oppem
02 784 32 96
maria.moreau.jacobs@skynet.be

ZVK Racing Utax
Bruno Jacobs
Mechelsesteenweg 209
1970 Wezembeek-Oppem
tel. 02 306 88 05
http://www.racingutax.be/



KSC SPRINT

Luk Van Biesen
Kloosterstraat 2
1980 Zemst
0495 85 10 66
vtrefpunt@lukvanbiesen.be
https://www.ksc-sprint-wo.be/

TC de Zavel
Dirk Van Sever
Zilvervoslaan 12
1970 Wezembeek-Oppem

https://tc-dezavel.be/

Kick Off Girls
Celine Baertsoen
Astridlaan 59
1970 Wezembeek-Oppem
0496 29 80 12
ninineke@hotmail.com
https://www.marmotplus.be/ko-girls/

ZVK Marmot Plus
Eddy Baertsoen
Astridlaan 59
1970 Wezembeek-Oppem
0484 62 86 95
eddy.baertsoen@telenet.be
https://www.marmotplus.be/

Running Club WO
Paul Vanderbiest
De Grunnelaan 15
1970 Wezembeek-Oppem
02 782 02 96
paul.vanderbiest@outlook.com https://www.facebook.com/runningclubwo/?fref=ts






 

 

Sportbrochure 2016-2017